Dřevěný zahradní domek

 

Dřevěné zahradní domky nabízíme v několika krásných a funkčních variantách. Jsme výrobce z Polský, kterému důvěřují stovky zákazníků. Mezi hotovými projekty najdete ukázky rekreačních chatek s vnějšími rozměry:

  • 300×200 cm;
  • 300×300 cm;
  • 400×300 cm;
  • 400×400 cm;

U nás máte možnost personalizace designu – od výběru barev šindele až po jakoukoliv jinou úpravu, díky které objednaný produkt 100% splní Vaše očekávání. Jako spolehlivý a zkušený výrobce dřevostaveb i pro letní domy nabízíme zelené, hnědé, červené a černé šindele. Díky vhodné impregnaci je odstín trvalý a střecha odolná všem povětrnostním vlivům. V možnostech dostupných u každého produktu si navíc vyberete službu malování stěn, montáž podlahy a dodatečného okna. Objednanou konstrukci Vám dovezeme k montáži svépomocí, ale pokud chcete, abychom Vám pomohli postavit dřevěný zahradní domek – rádi Vám jej na Vámi zvoleném místě sestavíme.

Naše ceny jsou transparentní – výběrem dalších možností k produktu můžete průběžně sledovat náklady. Dodejme, že jako jeden z nejspolehlivějších výrobců dřevěných zahradních domků a altánků nabízíme kvalitu a cenu, které se vymykají konkurenci. Především jsme schopni naslouchat a poradit vám s výběrem, který bude dokonale odpovídat vašim potřebám a očekáváním.

Rekreační chatky, polský výrobce

 

Specializujeme se i na další produkty, které z vaší zahrady udělají funkční a pohodlný prostor, ve kterém příjemně trávíte čas. Prázdninové struktury jsou naší chloubou. Małopolska je místo, odkud pocházíme a jako spolehlivý výrobce pro vás rádi zrealizujeme a dodáme jakýkoli projekt v tomto vojvodství. Prohlédněte si také námi navrhované altány, garážové přístřešky, houpačky, houpací sítě, závěsná křesla, stylové květináče, zahradní nábytek a dětské domečky. Svoji rekreační chatku nebo zahradní domek doplníte o dokonale sladěné detaily, díky kterým vytvoříte krásnou kompozici.

Zrealizujeme pro vás i složitou zakázku skládající se z mnoha prvků. Pomůžeme Vám vytvořit vysněnou zahradu nebo perfektně vybavený pozemek, kde strávíte mnoho příjemných chvil s rodinou a přáteli. Kontaktujte nás!

Dřevěné zahradní domky

 

Představte si, že máte místo, kde můžete odpočívat při práci na zahradě, setkávat se s přáteli, nebo tento prostor proměníte v dokonalý sklad všech materiálů, které používáte k péči o své rostliny. Takovým místem mohou být dřevěné zahradní domky s terasou, známé také jako rekreační domky. Jelikož jsou vyrobeny z přírodního dřeva, především borovice a smrku, jejich styl neovlivní design zahrady. Naopak. Promění dosud jednotně zelený prostor v příjemný lesík, kde budete chtít trávit chvíle odpočinku po pracovních útrapách.

Jako výrobce dřevěných rekreačních chatek z Malopolska vytváříme tento typ řešení již léta. Máme tedy řadu připravených projektů. Jedná se o univerzální šablony, které zaručují optimální množství prostoru a nejzákladnější pohodlí. Není však překážkou vytvořit se zákazníkem jedinečný projekt splňující jeho individuální očekávání a potřeby.

Drewniany domek ogrodowy, letniskowy

Příklady provedení a ceny

 

Výše naleznete ukázkové fotografie dřevěných zahradních domků s terasou. Můžete se také zeptat na podrobnosti kontaktováním naší společnosti. Poradce zodpoví všechny vaše dotazy, a pokud budete chtít v projektu provést změny, předloží vám předpokládanou čekací dobu na takový projekt a realizaci i případné vícenáklady. Všechny konstrukce dřevěných zahradních domků jsou trvalé a odolné, počítat můžete i s jejich precizností. Prvky do sebe vždy přesně zapadají, díky čemuž zajišťují elegantní vzhled a bezpečnost všech materiálů, které uvnitř budete mít.

Naše domky plní nejen dekorativní funkce, ale především jsou mimořádně praktickou stavbou. Jejich nejoblíbenějším příkladem použití je tradiční sklad nářadí, sekačky, jízdních kol a palivového dřeva. Zahradní domek ochrání předměty před nepříznivými povětrnostními vlivy, a tím i před poškozením nebo rzí. Bez ohledu na to, zda se jedná o nábytek, rostliny nebo materiály pro péči o zahradu, všechny je zde můžete uložit bez obav o jejich stav.

Dobře chráněný dřevěný zahradní domek je odolný vůči povětrnostním vlivům. Dobře poslouží ne na jednu sezónu, ale řadu let, takže si můžete být jisti, že se investice do tohoto zahradního prvku vyplatí.

Naše výrobky dodáváme do těchto měst: Praga, Brno, Ostrawa, Pilzno, Ołomuniec, Liberec, Czeskie Budziejowice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Hawierzów, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opawa, Frydek-Mistek, Děčín, Karlowe Wary, Cieplice, Chomutov, Jihlava, Prościejów, Przerów, Jablonec nad Nysą, Mladá Boleslav, Czeska Lipa, Třebíč, Třinec, Tabor, Znojmo, Przybram, Orlová, Cheb, Modřany, Libeň, Trutnov, Písek, Kolín, Kromieryż, Šumperk, Vsetín, Valašské Meziříčí, Litvínov, Nový Jičín, Uherské Hradiště, Hodonín, Brzecław, Czeski Cieszyn, Karniów, Sokolov, Litomierzyce, Havlíčkův Brod, Chrudim, Strakonice, Kopřivnice, Klatovy, Bogumin, Starý Bohumín, Jindřichův Hradec, Vyškov, Černý Most, Kutná Hora, Náchod, Jirkov, Zdziar nad Sazawą, Blansko, Žatec, Hranice, Mělník, Louny, Otrokovice, Kadaň, Braník, Bruntál, Beroun, Uherský Brod, Svitavy, Kralupy nad Wełtawą, Rožnov pod Radhoštěm, Ostrov, Česká Třebová, Pelhřimov, Rakovník, Neratovice, Jiczyn, Benešov, Dvůr Králové nad Labem, Varnsdorf, Letňany, Bílina, Prosek, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Uście nad Orlicą, Slaný, Klášterec nad Ohří, Turnov, Chodov, Nymburk, Zábřeh

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this