Sudový tvar odkazuje na finskou tradici, zajišťuje lepší cirkulaci tepla a menší tepelné ztráty a díky přírodní dřevěné konstrukci tato sauna dokonale zapadne do vaší zahrady. Taková sauna nám poskytne soukromé lázně, které zlepší naši pohodu, zrychlí krevní oběh a očistí tělo od toxinů.

Rozhodněte se pro luxus a kvalitu, kterou jste dosud nezažili, s našimi sudovými saunami z termo dřeva a smrku o tloušťce 42-44 mm. V naší nabídce najdete několik modelů, z nichž každý má něco do sebe. Každá z našich saun byla pečlivě pokryta černým asfaltovým šindelem a upevněna nerezovými vazbami, aby byla zajištěna její odolnost a stylový vzhled.


Sauna ogrodowa

Našim sudovým saunám důvěřuje mnoho lidí.

 

Pokud hledáte firmu, která pro vás vyrobí odolnou a trvanlivou zahradní konstrukci, obraťte se na nás! Naše výrobky již zdobí stovky zahrad a pozemků v Polsku. Dřevo známe velmi dobře, a proto jsme schopni vybrat tu nejlepší surovinu a odpovídajícím způsobem ji přizpůsobit. Naši práci ocenilo mnoho našich spotřebitelů, kteří se s námi podělili o své pocity a názory na naše služby i samotné výrobky. Podívejte se na naše recenze! Vyřizujeme objednávky v mnoha zemích, například ve Švýcarsku, České republice, na Slovensku, v Německu, na Islandu, v Rakousku a Itálii.

Venkovní sauna

 

Venkovní sauny ve tvaru sudu nabízíme proto, že sázíme výhradně na osvědčená řešení. Tvar konstrukce, způsob výstavby a technické parametry použitých materiálů zaručují úsporu energie, pohodlí a účinnost distribuce tepla. To potvrzují i pozitivní ohlasy zákazníků, které jsou pro nás nejlepším důkazem funkčnosti tohoto modelu finské lázně. Naším posláním je poskytovat nejkvalitnější řešení, a proto je venkovní zahradní sauna v naší nabídce již řadu let.

Jednoduchá dřevěná sauna odkazuje na architekturu skandinávských zemí, odkud také pochází tradice společného trávení času v lázních. Přírodní dřevo působí stylově a elegantně. Samotná konstrukce je zároveň dostatečně malá, aby se vešla do většiny zahradních prostor, a dostatečně prostorná, aby nabídla plný komfort koupání. Je stylovým doplňkem designu zahrady nebo zámořského pozemku. Umístění lázeňského domu vedle komerčního objektu, jako je hotel, turistická farma nebo penzion, výrazně zvyšuje atraktivitu ubytování. Vzhledem k příznivé ceně se investice do venkovní zahradní sauny rychle vrátí.

Dřevěný sud věrně kopíruje boule klasické finské lázně. Střecha sauny je pokryta robustním a zdravotně nezávadným materiálem – asfaltovým šindelem v univerzální černé barvě. Každá „taška“ má elegantní šestiúhelníkový tvar, takže celek je dekorativní a příjemný na pohled. Vnější část sudu je navíc připevněna pevnými kovovými svorkami. Diskrétnost a bezpečnost zajišťují dřevěná dvířka s tónovaným tvrzeným sklem. U nás si sami určíte, jakou barvu zahradní vany chcete mít. Díky různým barevným impregnacím je možné změnit základní odstín dřeva na jinou barvu.

Duší každé sauny je dobrý sporák. Nabízíme špičkové topné systémy značky Harvia. Tento finský výrobce je proslulý po celém světě pro elegantní, odolné a mimořádně funkční výrobky. Díky vynikajícím technickým parametrům topidla se vnitřek lázně rychle zahřeje na požadovanou teplotu. Je také zcela bezpečný a mimořádně snadno se používá. Venkovní zahradní sauna s takovým vybavením je skutečně exkluzivním prostorem. Vaše zahradní oáza klidu.

Používání finské lázně je nejen dobrým způsobem trávení volného času. Je to také forma preventivní péče o zdraví a pro mnohé i životní styl. Výhody venkovní zahradní sauny se dají násobit. Mezi výhody saunování patří např:

  • zvýšení imunity a zlepšení krevního oběhu,
  • rychlejší regenerace po fyzické námaze,
  • detoxikace,
  • lepší zpevnění pokožky obličeje a těla,
    regulace spánku,
  • zvýšení koncentrace tzv. hormonů štěstí, které jsou zodpovědné za dobrou náladu.

Společná sezení v lázních vám umožní relaxovat po náročném pracovním týdnu, tréninku nebo výletu do hor. Začleněním venkovní zahradní sauny se vám nebo vašim ubytovaným hostům dostanou na dosah malé lázně – chrám relaxace, který si můžete užívat po většinu roku. Je to recept na zdravější život.

Zahradní sauna

 

Pokud máte rádi vše, co je pevně vyrobené, krásné a přírodní – venkovní zahradní sauna je pro vás ideální volbou. Naše výrobky jsou zcela bezpečné a poskytují maximální pohodlí. Díky tomu nabízí zahradní sauna jedinečnou atmosféru pro relaxaci. V tlumeném světle, příjemném teple, obklopeni vůní dřeva se ponoříte do jiného světa a zapomenete na své starosti.

Instalací venkovní stavby si budete moci užívat zahradu i v chladných měsících roku! Je to způsob, jak se postarat o pohodu svou i svých blízkých.

Přidáním sauny na svůj pozemek si zajistíte prostor, ve kterém můžete provádět polovinu rituálu, který Skandinávci již natrvalo začlenili do svého života. Jeho druhou a neméně důležitou částí je ochlazení organismu. Lékařská literatura a tradiční přístup, který pochází z Finska, říká, že nejlepší je snižovat tělesnou teplotu od chodidel a postupně postupovat směrem k srdci. Tento způsob je považován za bezpečnější a zdraví prospěšnější. Jak se touto radou řídit? Pomůže vám ochlazovací vana s vložkou z polyesterové pryskyřice, kterou můžete postavit hned vedle sauny.

Dřevěné ruské vany, které nabízíme, jsou výrobky, které se skládají z:
– Vložka umístěná na kovovém rámu,
– Dřevěného krytu,
– Dřevěných schůdků.

Zákaznický servis a doručování

Nabízíme odborné poradenství, přepravu a montáž sudu. Díky tomu, že výrobek k vám dorazí již hotový a vana je usazena na dřevěném podstavci zapuštěném do země, jde usazení sudu opravdu hladce. Zaručujeme plnou profesionalitu v každé fázi vaší zakázky. Zajistíme dodání po celém Polsku i do zahraničí. Náklady na dopravu se vypočítávají individuálně v závislosti na místě dodání. Při dodávce je zákazník povinen zajistit vykládací zařízení, např. vysokozdvižný vozík, bagr, hds.

Pokud máte další dotazy – rádi vám je zodpovíme. Naše cena vyniká nad konkurencí. Zveme vás, abyste nás kontaktovali a využili služeb společnosti Thermo Sauna.

Naše výrobky dodáváme do těchto měst: Praga, Brno, Ostrawa, Pilzno, Ołomuniec, Liberec, Czeskie Budziejowice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Hawierzów, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opawa, Frydek-Mistek, Děčín, Karlowe Wary, Cieplice, Chomutov, Jihlava, Prościejów, Przerów, Jablonec nad Nysą, Mladá Boleslav, Czeska Lipa, Třebíč, Třinec, Tabor, Znojmo, Przybram, Orlová, Cheb, Modřany, Libeň, Trutnov, Písek, Kolín, Kromieryż, Šumperk, Vsetín, Valašské Meziříčí, Litvínov, Nový Jičín, Uherské Hradiště, Hodonín, Brzecław, Czeski Cieszyn, Karniów, Sokolov, Litomierzyce, Havlíčkův Brod, Chrudim, Strakonice, Kopřivnice, Klatovy, Bogumin, Starý Bohumín, Jindřichův Hradec, Vyškov, Černý Most, Kutná Hora, Náchod, Jirkov, Zdziar nad Sazawą, Blansko, Žatec, Hranice, Mělník, Louny, Otrokovice, Kadaň, Braník, Bruntál, Beroun, Uherský Brod, Svitavy, Kralupy nad Wełtawą, Rožnov pod Radhoštěm, Ostrov, Česká Třebová, Pelhřimov, Rakovník, Neratovice, Jiczyn, Benešov, Dvůr Králové nad Labem, Varnsdorf, Letňany, Bílina, Prosek, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Uście nad Orlicą, Slaný, Klášterec nad Ohří, Turnov, Chodov, Nymburk, Zábřeh

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this