Celodřevěné koupací sudy, zahradní ruská vana

 

Kromě altánek a zahradních domků naše společnost vyrábí také dřevěné koupací sudy, které jsou Skandinávcům známé již téměř 2000 let. Ve skandinávských zemích jsou tradičním způsobem péče o pohodu a zdraví. Správné používání koupacího sudu zvyšuje imunitu, uvolňuje, zlepšuje kvalitu spánku, příznivě ovlivňuje krevní oběh a otužuje náš organismus.

Náš koupací sud vám originálně umožní strávit čas v nadcházejících podzimních a zimních večerech. Sud může být vyroben z modřínových i smrkových prken tloušťky 45 mm, má výšku 100 cm a průměr 180 cm, což zajistí pohodlné a pohodlné koupání více osobám zároveň

Dřevěná vana

Balia drewniana

Nabízíme krásné a masivní dřevěné ruské kádě, díky nimž se zahrady promění ve skutečné chrámy relaxace. Dlouholeté zkušenosti nám umožňují vytvářet odolné a komplexně vybavené stavby. V ceně je vodotěsná vana, pohodlné schůdky, pohodlná lavička, ochranná ohrádka, technologicky vyspělý vařič a elegantní a praktický kryt. V naší dřevěné zahradní ruské báni se pohodlně ubytuje několik osob.

Borovicová prkna nejvyšší kvality vybíráme velmi pečlivě, takže banya, která je u nás k dostání, je také zcela bezpečným produktem. Lze ji sestavit velmi rychle, takže i v letošní zimní sezóně si můžete užívat koupání venku.

Ruská vana

 

 Pokud hledáte firmu, která Vám sestaví odolnou a trvalou zahradní stavbu – kontaktujte nás! Naše výrobky zdobí stovky domácích a zahrádkových prostor v Polsku. Dřevo velmi dobře známe, takže si dokážeme vybrat tu nejlepší surovinu a podle toho ji přizpůsobit. Koupací sud je ideálním řešením pro lidi, kteří oceňují přírodní metody podpory zdraví a rádi zajímavě tráví čas na své zahradě s rodinou či přáteli, nejen v létě. Společné koupele v dřevěném koupacím sudu prospívají pohodě a jsou prostě skvělou zábavou. Vsaďte na dobrou cenu a baňu, která vám bude dlouho sloužit!

Naše výrobky dodáváme do těchto měst: Praga, Brno, Ostrawa, Pilzno, Ołomuniec, Liberec, Czeskie Budziejowice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Hawierzów, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opawa, Frydek-Mistek, Děčín, Karlowe Wary, Cieplice, Chomutov, Jihlava, Prościejów, Przerów, Jablonec nad Nysą, Mladá Boleslav, Czeska Lipa, Třebíč, Třinec, Tabor, Znojmo, Przybram, Orlová, Cheb, Modřany, Libeň, Trutnov, Písek, Kolín, Kromieryż, Šumperk, Vsetín, Valašské Meziříčí, Litvínov, Nový Jičín, Uherské Hradiště, Hodonín, Brzecław, Czeski Cieszyn, Karniów, Sokolov, Litomierzyce, Havlíčkův Brod, Chrudim, Strakonice, Kopřivnice, Klatovy, Bogumin, Starý Bohumín, Jindřichův Hradec, Vyškov, Černý Most, Kutná Hora, Náchod, Jirkov, Zdziar nad Sazawą, Blansko, Žatec, Hranice, Mělník, Louny, Otrokovice, Kadaň, Braník, Bruntál, Beroun, Uherský Brod, Svitavy, Kralupy nad Wełtawą, Rožnov pod Radhoštěm, Ostrov, Česká Třebová, Pelhřimov, Rakovník, Neratovice, Jiczyn, Benešov, Dvůr Králové nad Labem, Varnsdorf, Letňany, Bílina, Prosek, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Uście nad Orlicą, Slaný, Klášterec nad Ohří, Turnov, Chodov, Nymburk, Zábřeh

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this