Jsme na trhu již dlouho a za tuto dobu jsme stihli získat zkušenosti z hlediska potřeb našich zákazníků. Víme tedy, že jednou z neustále módních voleb jsou rekreační chatky, jejichž jsme výrobcem. Našim zákazníkům nabízíme především hotová schémata, tedy ty nejuniverzálnější projekty, díky kterým získáte optimální prostor se všemi nejzákladnějšími vlastnostmi. Takový domek má vždy terasu a dveře s okny, stejně jako těsnou střechu. Je to perfektní řešení, když si chcete na svém pozemku vytvořit místo pro odpočinek a uskladnění věcí, jako je nábytek nebo jiné vybavení.
Všechny dřevěné domky a altány jsou vyrobeny jak z borovicového, tak i smrkového dřeva. Oba tyto materiály jsou určeny k vytvoření dřevěných konstrukcí odolných vůči povětrnostním vlivům. Vypadají skvěle i po mnoha sezónách. Takže víte, že je to investice na roky.

Podívejte se na naše projekty

Základním řešením je použití našich návrhů dřevěných altánů a besídek. Zajistíme také dopravu a montáž. Jako výrobce reagujeme na potřeby našich zákazníků – stačí si vybrat některý z našich hotových návrhů.

Domki letniskowe

Dřevěná rekreační chatka

 

Každá námi nabízená dřevěná rekreační chatka je pevnou konstrukcí vytvořenou s využitím dlouholetých zkušeností a znalostí. V průběhu naší dosavadní činnosti jsme vyvinuli a přizpůsobili pouze ty nejefektivnější technologie, které zaručují našim výrobkům maximální životnost. Zároveň dbáme na eleganci a preciznost zpracování, které se staly rozpoznatelným znakem našich levných rekreačních domů. Tajemství spočívá ve správném zpracování dřeva, které dokonale známe. Kromě toho je důležitá i kvalita suroviny, kterou jsme jako dlouholetý výrobce dřevostaveb z Malopolska schopni dobře posoudit. Můžete si objednat individuální projekt nebo si vybrat jeden z hotových návrhů se vzorovými rozměry:

  • 300×500 cm;
  • 400x500cm;
  • 400x600cm;

To jsou však jen některé z dostupných možností. Jsme výrobce, který Vám rád vyřídí i personalizovanou objednávku. Pokud máte zájem o levné řešení – vyberte si některou z hotových variant. Pokud však chcete k projektu, který jsme vytvořili, něco přidat, podívejte se, co navrhujeme, nebo nás kontaktujte a řekněte nám o svém nápadu.

Výrobce rekreačních chatek

 

Nabízíme různé možnosti personalizace vaší objednávky. Jako spolehlivý výrobce levných rekreačních domů z Polska vám poradíme. Pokud však chcete sami rozhodnout o stěně, na které bude okno umístěno, a o barvě šindelů, ani s tím nemáme problém. Je také možné osadit další okno a dokonce i hydroizolaci.
Nabízíme tři klasické odstíny střešní krytiny: černou, hnědou a červenou. Při správné impregnaci se šindele stanou zcela odolnými vůči povětrnostním vlivům a jejich barva zůstane i přes plynutí času nezměněna. Dřevěný altán bude vypadat krásně po dlouhá léta.

Naše konstrukce jsou levné a jejich kvalita vyniká oproti jiným výrobcům. Každý jednotlivý prvek je pečlivě zpracování, takže po sestavení celek vypadá skvěle a je mimořádně odolný. Pokud pro sebe hledáte levný altán, obraťte se na nás! Objednejte si u nás dokonalý altán!

Naše výrobky dodáváme do těchto měst: Praga, Brno, Ostrawa, Pilzno, Ołomuniec, Liberec, Czeskie Budziejowice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Hawierzów, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opawa, Frydek-Mistek, Děčín, Karlowe Wary, Cieplice, Chomutov, Jihlava, Prościejów, Przerów, Jablonec nad Nysą, Mladá Boleslav, Czeska Lipa, Třebíč, Třinec, Tabor, Znojmo, Przybram, Orlová, Cheb, Modřany, Libeň, Trutnov, Písek, Kolín, Kromieryż, Šumperk, Vsetín, Valašské Meziříčí, Litvínov, Nový Jičín, Uherské Hradiště, Hodonín, Brzecław, Czeski Cieszyn, Karniów, Sokolov, Litomierzyce, Havlíčkův Brod, Chrudim, Strakonice, Kopřivnice, Klatovy, Bogumin, Starý Bohumín, Jindřichův Hradec, Vyškov, Černý Most, Kutná Hora, Náchod, Jirkov, Zdziar nad Sazawą, Blansko, Žatec, Hranice, Mělník, Louny, Otrokovice, Kadaň, Braník, Bruntál, Beroun, Uherský Brod, Svitavy, Kralupy nad Wełtawą, Rožnov pod Radhoštěm, Ostrov, Česká Třebová, Pelhřimov, Rakovník, Neratovice, Jiczyn, Benešov, Dvůr Králové nad Labem, Varnsdorf, Letňany, Bílina, Prosek, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Uście nad Orlicą, Slaný, Klášterec nad Ohří, Turnov, Chodov, Nymburk, Zábřeh

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this